(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 71–100, Karton duży x 70 (Nr 7412722)

 Kartony 71–100, Karton duży x 70
Sztuk
Kartony
71-100
Karton duży
70
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
1388 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Portsmouth, Portsmouth

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.