(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 71–100, Komoda duża x 1 (Nr 6848567)

Sztuk
Kartony
71-100
Komoda duża
1
Szacunkowa łączna waga
1545 kg
Dystans
840 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Kolbingen

Od 26 lis 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Prochowice

Od 1 gru 2020 do 3 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.