Kartony 71–100, przeprowadzka x 1 (Nr 7948328)

 Kartony 71–100, przeprowadzka x 1
Sztuk
Kartony
71-100
przeprowadzka
1
Szacunkowa łączna waga
3000 kg
Dystans
1867 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Kington

Od 20 paź 2021 do 25 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Meszna

Od 23 paź 2021 do 30 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego mienia.