(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 71–100, Rower stacjonarny x 1 (Nr 7614042)

 Kartony 71–100, Rower stacjonarny x 1
Sztuk
Kartony
71-100
Rower stacjonarny
1
Szacunkowa łączna waga
1530 kg
Dystans
1853 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Rhondda Cynon Taf, Pontypridd

8 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Przeciszów

30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.