Kartony 71–100, Rzeczy użytku codziennego, rowery x 1 (Nr 7673549)

 Kartony 71–100, Rzeczy użytku codziennego, rowery x 1
Sztuk
Kartony
71-100
Rzeczy użytku codziennego, rowery
1
Szacunkowa łączna waga
1600 kg
Dystans
1465 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Tamworth

Od 15 lip 2021 do 16 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.