(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony do Krakowa (Nr 5705346)

Kartony do Krakowa

Długość [m]:

54

Szerokość [m]:

28

Wysokość [m]:

48

Waga w kg (łączna):

7

Liczba sztuk:

28

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2422.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, North Down, Bangor

Od 3 lut 2020 do 8 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 3 lut 2020 do 15 lut 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).