(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-30 11:26

kartony na paletach (Nr 2646168)

kartony na paletach

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ofoliowany folią strech

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 220.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której układa się nieduże przedmioty lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się meble, paczki, materiały budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Pionki, 26-670, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny