(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony plus rowery (Nr 5509300)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 953.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Nysa

Od 26 lis 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Limburgia, Venlo

Od 30 lis 2019 do 1 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.