(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony - przewóz rzeczy z małego mieszkania (Nr 2189706)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1508.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Genewa, Meyrin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Termin elastyczny


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.