(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony tekturowe 55/40/35 (Nr 5477826)

Waga w kg (łączna):

160

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

160

Dystans: 1469.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

24 lis 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Walia, Newport

28 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.