(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony z domu bez mebli (Nr 5136338)

Kartony z domu bez mebli

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 2304.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Kilkenny, Kilkenny City Municipal District

1 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Choczewo

6 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.