(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-17 12:31

Kartony z książkami 5-6 i dwie walizki (Nr 3659657)

Kartony z książkami 5-6 i dwie walizki

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 182.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Czerwonego Krzyża, Bydgoszcz, 85-338, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny