(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2016-12-16 12:04

Kartony ze sprzętem komputerowym - 17szt.

(Nr 1541720)
Kartony ze sprzętem komputerowym - 17szt.

Długość [m]:

0.61

Szerokość [m]:

0.53

Wysokość [m]:

0.75

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

17

Dystans: 228.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Białystok, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztyn, 10-117, Polska

Termin elastyczny