(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

KASETON ALUMINIOWY LED - REKLAMA (Nr 5739694)

KASETON ALUMINIOWY LED - REKLAMA

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1094.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Dragacz

Od 3 lut 2020 do 7 lut 2020

Adres i termin dostawy

Austria, Salzburg, Salzburg

Od 4 lut 2020 do 10 lut 2020


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa stanowi bazę obecnych zamówień i gwarantuje firmom przewozowym należyty dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy dokonać rejestracji – opcja ta jest stuprocentowo za darmo. Następnie należy dodać swoje zlecenie (kiedy jesteś zlecającym przewóz) lub znaleźć ofertę na interesującej cię trasie (w momencie, gdy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym daje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - możliwość przedstawienia swojej paczki setką firm transportowym, które w lot oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy zlecenia transportowe dla przeróżnego typu ładunków. Ludzie zlecający przewóz mogą zgłosić transport w ramach następujących kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy, rowery, gokarty, skutery śnieżne, części i akcesoria, palety, pełna ciężarówka, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, sprzęt biurowy, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, kajaki, zwierzęta jak i dużo innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń przewozowych są zaliczane: transport motocykli, transport mebli, jak również giełda przeprowadzek. Znakomitą większość zlecanych przesyłek tworzą zlecenia przewozowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 tony.