(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 20:25

Katowice-Ostrów Wlkp paczka

(Nr 2340004)
Katowice-Ostrów Wlkp paczka

Długość [m]:

05

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

05

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 290.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Katowice, 80-758, Polska

Od 1 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Dębnica, 63-421, Polska

Od 5 lut 2018 do 17 lut 2018