(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-10 14:58

kawalerka

(Nr 2370112)
kawalerka

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 12.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Parzęczewska, Zgierz, 95-100, Polska

Od 3 mar 2018 do 4 mar 2018

Adres i termin dostawy

Nowopolska, Łódź, 91-717, Polska

Od 3 mar 2018 do 4 mar 2018