(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 17:02

Kawalerka (Nr 2647552)

Kawalerka

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2067.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Burnley, Wielka Brytania

21 sie 2018

Adres i termin dostawy

Elbląg, 82-300, Polska

Termin elastyczny