(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kawalerka (Nr 3492073)

Waga w kg (łączna):

130

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 302.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 gru 2018 do 20 gru 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Drezdenko

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.