(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kawalerka (Nr 4673656)

Kawalerka

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

470

Dystans: 1805.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 15 lip 2019 do 4 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 16 lip 2019 do 11 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.