Kawalerka (Nr 6218520)

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1257.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Hillegom

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Nikielkowo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego majątku.