(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kawalerka (Nr 6760224)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 562.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 27 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 31 paź 2020 do 3 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego mienia.