(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

kawalerka 1 pokoj (Nr 4876274)

kawalerka 1 pokoj

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 370.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 wrz 2019 do 22 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Ukraina, Obwód Wołyński, Nowowołyńsk

Od 23 wrz 2019 do 24 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.