(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kawasaki (Nr 5119114)

Kawasaki

Marka i model:

Kawasaki

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

270

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 2490.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Zamość

Termin elastyczny


Transport quada

Quady to drogie maszyny i dlatego trzeba je naprawdę ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest staranne osłonięcie quada przed zarysowaniem podczas przewozu.

Quady zazwyczaj przewozi się na przyczepce, ale można także busem lub większym samochodem osobowym (transport ostatnim sposobem nie polecamy, albowiem w czasie przewozu można zarysować zarówno quada oraz auto osobowe).

W przypadku, gdy transportujemy quada na naczepie, należy unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Nabywając pasy mocujące warto pamiętać, żeby nie były zakończone niezamkniętym zaczepem, albowiem podczas transportu pojawiają się różnego rodzaju drgania, a taka taśma może po prostu się wypiąć. Pasy mocujące wytwarzane są z wytrzymałego tworzywa, jednak podczas przewozu, należy zwrócić specjalną uwagę, aby taśmy nie dotykały o żadne chropowate elementy, dlatego, że mogą się przetrzeć i pęknąć.

W przypadku, gdy transportujemy quad za pomocą ciężarówki, także powinno się pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to przy pomocy taśm mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, żeby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku w czasie transportu. Przy przewożeniu quada za pomocą innego pojazdu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem podczas jazdy benzyna lub olej potrafią się wylać oraz zniszczyć samochód od środka. Takie okoliczności również obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

W przypadku, gdy zamawiamy przewóz quada przez przewoźnika, należy upewnić się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt przewozu quada przeważnie zależny jest od trasy którą ma do przejechania pojazd. Gdy chcemy poznać prawdziwą cenę transportu quada, możemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które specjalizują się w takich transportach.