(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-27 15:51

Kawasaki GPX600

(Nr 2119035)
Kawasaki GPX600

Marka i model:

Kawasaki

Waga w kg:

200.00

Budżet zlecenia [€]:

50

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 178.00 km

Informacje dodatkowe:

No funciona

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne towary, które wydają się względnie nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - niemniej jednak jedynie pozornie. Poprawnie przymocowany motocykl na pewno przetrzyma transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne będą 4 liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem dwie, gdyż posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się motoru. Ważne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Benegiles, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Almázcara, 24398, Hiszpania

Termin elastyczny