(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 09:25

Kawasaki ninja zx7r

(Nr 1876319)
Kawasaki ninja zx7r

Marka i model:

Kawasaki ninja zx7r

Waga w kg:

220.00

Dystans: 908.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

599 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-07-2017, 19:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-15 do 2017-07-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-17, 20:53

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 599 zł

Wiadomości:

650 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-07-2017, 07:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-12 do 2017-07-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-14, 07:54

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się dosyć niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - aczkolwiek jedynie pozornie. Poprawnie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą jedynie 2, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Tilburg, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

64-500 Szamotuły, Polska

Termin elastyczny