(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 09:25

Kawasaki ninja zx7r

(Nr 1876319)
Kawasaki ninja zx7r

Marka i model:

Kawasaki ninja zx7r

Waga w kg:

220.00

Dystans: 908.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

599 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-07-2017, 19:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-15 do 2017-07-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-17, 20:53

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 599 zł

Wiadomości:

650 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-07-2017, 07:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-12 do 2017-07-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-14, 07:54

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne towary, które wyglądają na na ogół niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - chociaż jedynie pozornie. Poprawnie zamocowany motocykl w 100% przetrzyma przewóz bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą jedynie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Tilburg, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

64-500 Szamotuły, Polska

Termin elastyczny