(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 17:15

Kawasaki ultra

(Nr 1877831)
Kawasaki ultra

Marka i model:

Kawasaki ultra

Waga w kg:

600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3436.00 km

Informacje dodatkowe:

Skuter wodny na przyczepce z pokrowcem.

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 37886
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-07-2017, 12:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-14 do 2017-07-17

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

dostawa do 19.07

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj cenne towary, które wyglądają na ogólnie nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - jednak jedynie na pozór. Bezbłędnie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne są 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem dwie, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Ostróda, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marbella, Hiszpania

Termin elastyczny