(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 17:15

Kawasaki ultra

(Nr 1877831)
Kawasaki ultra

Marka i model:

Kawasaki ultra

Waga w kg:

600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3436.00 km

Informacje dodatkowe:

Skuter wodny na przyczepce z pokrowcem.

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-07-2017, 12:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-14 do 2017-07-17

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

dostawa do 19.07

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się stosunkowo niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - chociaż jedynie na pozór. Prawidłowo umocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas przewozu na naczepie, konieczne 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są tylko 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Ostróda, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marbella, Hiszpania

Termin elastyczny