(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-05-01 01:15

Kawasaki Vulcan s

(Nr 2648892)
Kawasaki Vulcan s

Marka i model:

Kawasaki Vulcan s

Waga w kg (łączna):

225.00

Dystans: 649.00 km

Informacje dodatkowe:

Sería para la segunda quincena de julio

Oferty od Przewoźników (0)

125 €

ID firmy: 725588
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 10:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Somos una empresa de transporte desde 1983 Su mercancía estará garantizada con el seguro Mapfre. Contrato y factura oficial El precio incluye carga y descarga, impuestos.

Cena (zawiera VAT): 125 €

Wiadomości: (1)

Lucía P. (Zleceniodawca)
01-05-2018, 11:06
Sería para la segunda quincena de julio
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory i skutery to zwykle cenne towary, które wyglądają na całkiem trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - jednak tylko na pozór. Odpowiednio zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma drogę bez ani jednej rysy.

            Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie 2, bowiem mają one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

            Warto zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

            Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Fuenlabrada, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vilagarcía de Arousa, Hiszpania

Termin elastyczny