(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-27 04:16

kawasaki w800

(Nr 1873034)

Marka i model:

kawasaki w800

Waga w kg:

220.00

Budżet zlecenia [€]:

350

Dystans: 2181.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogie towary, które wyglądają na całkiem nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - aczkolwiek jedynie na pozór. Odpowiednio zamocowany pojazd w 100% przetrzyma przewóz bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne są 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą ledwie 2, ze względu na fakt, że mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Croydon, Wielka Brytania

Termin elastyczny