(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 16:39

Kawasaki z 750

(Nr 1821446)
Kawasaki z 750

Dystans: 1685.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 01:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-09 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle cenne towary, które wydają się dosyć trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - jednak jedynie pozornie. Prawidłowo przymocowany motocykl w 100% przetrzyma transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, bowiem dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Cheltenham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włocławek, Polska

Termin elastyczny