(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-30 17:03

Kawasaki z1000sx y Triumph daytona 650

(Nr 1997627)
Kawasaki z1000sx y Triumph daytona 650

Marka i model:

Kawasaki z1000sx y Triumph daytona 650

Waga w kg:

500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 449.00 km

Informacje dodatkowe:

Buenas tardes, nos gustaría llevar 2 motos al circuito de Cartagena para el sábado 9 a primera o hora o viernes 8 por la tarde noche y vuelta.

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 12:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-02 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Hola somos profesionales y nos dedicamos única y exclusivamente al transporte de motos y sus derivados disponemos de rampa para subirlas y amarres para sujetarlas un saludo.

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości: (3)

fatimagg
01-09-2017, 12:29
Tomam5 , Mucahs gracias por el presupuesto. No estoy interesada en esta ocasión. Un saludo
Tomam5
01-09-2017, 18:49
Lo siento es precio de ida t vuelta las dos motos más barato imposible.
fatimagg
01-09-2017, 18:59
Lo entiendo perfectamente. Un saludo ;)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - wszakże jedynie na pozór. Należycie zamocowany pojazd w 100% przetrzyma drogę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Calle de Alfredo Nobel 17, Alcorcón, 28922, Hiszpania

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kartagina, Hiszpania

8 wrz 2017