(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-30 17:03

Kawasaki z1000sx y Triumph daytona 650

(Nr 1997627)
Kawasaki z1000sx y Triumph daytona 650

Marka i model:

Kawasaki z1000sx y Triumph daytona 650

Waga w kg (łączna):

500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 449.00 km

Informacje dodatkowe:

Buenas tardes, nos gustaría llevar 2 motos al circuito de Cartagena para el sábado 9 a primera o hora o viernes 8 por la tarde noche y vuelta.

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 274942
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 12:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-02 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Hola somos profesionales y nos dedicamos única y exclusivamente al transporte de motos y sus derivados disponemos de rampa para subirlas y amarres para sujetarlas un saludo.

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości: (3)

Fatima G. (Zleceniodawca)
01-09-2017, 12:29
Tomam5 , Mucahs gracias por el presupuesto. No estoy interesada en esta ocasión. Un saludo
Tomas G. (Przewoźnik)
01-09-2017, 18:49
Lo siento es precio de ida t vuelta las dos motos más barato imposible.
Fatima G. (Zleceniodawca)
01-09-2017, 18:59
Lo entiendo perfectamente. Un saludo ;)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - jednak jedynie pozornie. Poprawnie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne są 4 taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Calle de Alfredo Nobel 17, Alcorcon, 28922, Hiszpania

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kartagina, Hiszpania

8 wrz 2017