(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-16 20:46

Kawasaki ZX636

(Nr 2160669)
Kawasaki ZX636

Marka i model:

Kawasaki ZX636

Waga w kg (łączna):

180.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 814.00 km

Informacje dodatkowe:

Hay que recoger un documentación en la Tesoreria General de la seguridad Social de Valencia antes de recoger la moto.

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 23:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-18 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na całkiem trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - chociaż jedynie pozornie. Należycie zamocowany motocykl na pewno przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na naczepie, niezbędne są cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą zaledwie 2, bowiem mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niepewne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Riba-roja de Túria, 46190, Hiszpania

Od 21 lis 2017 do 24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gijón/Xixón, Hiszpania

Od 21 lis 2017 do 30 lis 2017