(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 08:16

Kępno ------- Szczecin

(Nr 2011514)
Kępno ------- Szczecin

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 468.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia mamy łóżko do szczecina, w paczkach 1 x 160x115x20 1x 200x40x50 1 x 200x40x50 +stelaż

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

Od 6 wrz 2017 do 7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Od 6 wrz 2017 do 7 wrz 2017