(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 13:12

Kia Ceed Kombi (2013) Honda CRV (2005)

(Nr 1923355)
Kia Ceed Kombi (2013) Honda CRV (2005)

Marka i model:

Kia Ceed Kombi (2013) Honda CRV (2005)

Waga w kg (łączna):

3500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1406.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6000 zł

ID firmy: 44029
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-07-2017, 09:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony, licencja. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 6000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, iż właściwa waga naczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Lucca, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Miejsce Piastowe, Polska

Termin elastyczny