(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 12:36

Kia Sprtage

(Nr 1877045)
Kia Sprtage

Marka i model:

Kia Sprtage

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 105.00 km

Informacje dodatkowe:

Tym razem do przewiezienia mam 5 Kia Sportage. Stałe zlecenia.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 14:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

witam, jestem zainteresowany ofertą, cena brutto podana za 1 samochód, jestem z Jastrzębia -Zdroju więc mam blisko do Orłowej. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (3)

Plumek77
28-06-2017, 15:09
Drogo. Zazwyczaj za transport 8 aut na jednej lorze płacę 1200 zł. Ile może Pan przewieźć aut na raz?
tabrahamczyk
28-06-2017, 15:12
niestety tylko 1
tabrahamczyk
28-06-2017, 15:14
Myślałem, że transport jest rozbity na kilka dni ale wnioskuję, że auta są do zabrania za 1 razem?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Orłowa, Czechy

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Górnicza, Polska

29 cze 2017