(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2018-01-25 22:02

Kieliszki

(Nr 2321816)
Kieliszki

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

2.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Kieliszki 10 sztuk

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 163.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

65 zł

ID firmy: 594747
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 00:59

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-30, 18:55

Opis oferty:

Szanowni Państwo, Jako solidna firma oferujemy 2 pracowników, załadunek i rozładunek, kompleksową obsługę. Telefonicznie informujemy o lokalizacji przesyłek (powiadomienie SMS). Posiadamy doświadczenie w przewozie delikatnych antyków, roślin oraz pojazdów jednośladowych, a szybkie przeprowadzki to wręcz nasza pasja ;) Wystawiamy faktury VAT, możliwość ubezpieczenia przesyłek. Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług! Pozdrawiamy, ekipa ZoD.

Cena (zawiera VAT): 65 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz Z. (Przewoźnik)
30-01-2018, 00:59
Witam, załadunek możliwy 30 stycznia.Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. załadunek, terminowy rozładunek, informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta.GWARANCJA ODBIORU PRZESYLKI PO ZAAKCEPTOWANIU OFERTY !

690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 14:58

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy transporcie elementów łatwo tłukących się, kruchych lub niewytrzymałych należy z wyprzedzeniem rozpatrzeć możliwość osłonięcia paczki – w takiej kwestii nie wystarczy jedynie karton. Niezajętą przestrzeń pakunku przydałoby się zapełnić gąbczastymi fragmentami ochronnymi. Szkło dobrze jest zawinąć w folię bąbelkową – głównie uwagę należy poświęcić rzeczom ze szkła oraz dodatkowo należy zapełnić wolne przestrzenie w pudle, żeby się one nie przemieszczały. Folię zabezpieczamy taśmą klejącą, najczęściej taśmą budowlaną. Oprócz zabezpieczenia przedmiotu folią, istotne jest również otoczenie przedmiotu tekturą lub wsadzenie go do kartonowego pudełka.

    Jeżeli transportujemy wielkie tłukące się przedmioty takie jak: lustra, to warto zabezpieczyć je zarówno przed stłuczeniem jak i przed popękaniem. Szklany element okręcamy szczelnie folią bąbelkową, zaklejamy taśmą budowlaną, umieszczamy w kartonie i czytelnie umieszczamy napis „Uwaga szkło!” lub umieszczamy naklejkę informującą z podobnym napisem.

    Nieduże szklane elementy takie jak kieliszki, butelki można osłonić niepotrzebnymi gazetami lub papierem. W dalszym kroku umieszczamy je w kartonie w ten sposób, aby nie stukały o siebie. Podobną metodą układamy kryształy. W przypadku średniej wielkości łatwo tłukących się przedmiotów, na przykład żyrandole czy monitory, należy wykorzystać dla dodatkowego ochronienia gąbczaste materiały, takie jak ręczniki lub szmatki.

    Koszt transportu elementów delikatnych uzależniony jest od ciężaru, wymiarów, trasy i terminu przewiezienia przesyłki. Ważne znaczenie może mieć także fakt, jeżeli żądamy zastosowania specjalnych materiałów zabezpieczających (jeśli prosimy, żeby to firma transportowa zabezpieczyła naszą tłukącą się rzecz). Na przykład, na giełdzie transportowej przewóz szklanych drzwi z Dąbrowy Chełmińskiej do Poznania to wydatek niecałe 140 złotych. Za transport lustra na trasie Warta – Gliwice to koszt 250 złotych.

Adres i termin nadania

Ostróda, 14-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny