Kilka duzych mebli (Lozko, kanapa, stol i krzesla, meble dzieciece) + wszyskie rzeczy (Nr 6143879)

Kilka duzych mebli (Lozko, kanapa, stol i krzesla, meble dzieciece) + wszyskie rzeczy

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Dystans: 1328.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

11 sie 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Volketswil

12 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.