(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 11:29

Kilka dużych rolek do Rumunii

(Nr 2255157)
Kilka dużych rolek do Rumunii

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0.33

Wysokość [m]:

0.33

Waga w kg (łączna):

135.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1549.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Od 10 sty 2018 do 11 sty 2018

Adres i termin dostawy

Galați, 800015, Rumunia

17 sty 2018