(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 20:36

Kilka kartonów (Nr 2747124)

Kilka kartonów

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 574.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny