(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-01 14:20

kilka komód, kartony, rower, potrzebny duży bus,załadunek i rozładunek, termin do ustalenia

(Nr 2650144)
kilka komód, kartony, rower, potrzebny duży bus,załadunek i rozładunek, termin do ustalenia

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 214.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na parę kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 28 maj 2018 do 11 cze 2018

Adres i termin dostawy

Gorzów Wielkopolski, 19-300, Polska

Termin elastyczny