(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

kilka mebli i kartonow, telewizor. (Nr 4566205)

kilka mebli i kartonow, telewizor.

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 2258.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Edynburg

13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.