(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-16 15:29

kilka mebli i pudelek (Nr 2388054)

kilka mebli i pudelek

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1522.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Londyn, KT6 4LJ, Wielka Brytania

6 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Castelldefels, 08860, Hiszpania

Od 9 kwi 2018 do 11 kwi 2018