(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-29 19:45

Kilka mebli i trochę akcesoriów domowych

(Nr 2247426)
Kilka mebli i trochę akcesoriów domowych

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1972.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Windham Road, Sheffield, BH1 4RE, Wielka Brytania

30 cze 2018

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

2 lip 2018