(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kilka mebli plus rzeczy osobiste (Nr 4033534)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1668.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

29 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warka

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.