kilka paczek do Barcelony (Nr 4590121)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200.00

Liczba sztuk:

15

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2353.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 sie 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 3 wrz 2019 do 6 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).