(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-20 07:23

Kilka sporych pudeł, rower i 2 gitary. Wszystko powinno zmieścić się do busa transportera. (Nr 2607608)

Kilka sporych pudeł, rower i 2 gitary. Wszystko powinno zmieścić się do busa transportera.

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1160.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Aalborg, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny