(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-20 17:11

Kilkadziesiat paczek do Luksemburga

(Nr 2167647)
Kilkadziesiat paczek do Luksemburga

Długość [m]:

1.09

Szerokość [m]:

0.18

Wysokość [m]:

0.14

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

72

Dystans: 937.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Leszno, 64-100, Polska

Od 21 lis 2017 do 26 lis 2017

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Luksemburg

Termin elastyczny