(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-31 08:22

Kiln dried firewood

(Nr 2248755)
Kiln dried firewood

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

900

Wysokość [m]:

1250

Waga w kg (łączna):

450.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

5 side shrink wrapp

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 538.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia całej przestrzeni, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne samochody spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać pakunek. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem jest również termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Richmond City, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

NYC, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny