(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-31 08:22

Kiln dried firewood

(Nr 2248755)
Kiln dried firewood

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

900

Wysokość [m]:

1250

Waga w kg:

450.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

5 side shrink wrapp

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 538.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej przestrzeni, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Ważna bywa także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Kluczowy jest również czas wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Richmond City, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

NYC, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny