(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-29 10:35

Kinderhochbett

(Nr 2121390)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Kinderhochbett halbhoch lifetime gebraucht

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

ID firmy: 524214
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 20:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-04

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-04, 20:32

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

100 €

ID firmy: 641350
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 13:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-08 do 2017-11-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Minden, 32423, Niemcy

3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny