(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-25 15:03

Kino domowe

(Nr 2320364)
Kino domowe

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

6.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 458.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny