(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-25 15:03

Kino domowe

(Nr 2320364)
Kino domowe

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

6.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 458.00 km

Informacje dodatkowe:

Kino domowe

Oferty od Przewoźników (0)

75 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 15:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 100x60x30cm zapakowanej w karton lub w kształcie prostopadłościanu. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 75 zł

Wiadomości:

150 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 15:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-25 do 2018-01-26

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (1)

bsktransport
25-01-2018, 15:25
odbiór chętnie dziś w godz wieczornych

590 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 13:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-02-28, 13:18

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny