(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kippanhänger (Nr 5281510)

Długość [m]:

5.50

Szerokość [m]:

1.65

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

1600.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 679.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Marl

Od 11 gru 2019 do 17 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Peiting

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie przewozu przyczepy, istotne znaczenie mają gabaryty, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także termin realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep wyróżniamy naczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz przyczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono w przybliżeniu 640 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono niecałe 450 złotych (co daje zaoszczędzenie blisko 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 złotych.

Elementami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i sprawność naczepy. W przypadku jeżeli przewoźnicy rozważają naczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest często niższa.